+ Pridať inzerát do tejto sekcie

Chaty, chalupy na predaj

Inzeráty v sekcii Chaty, chalupy na predaj sú zatriedená podľa okresov a tie podľa krajov. Preto si najprv zvoľte kraj a potom okres v ktorom by sa mala chata, chalupa, či iná rekreačná nehnuteľnosť nachádzať. Následne sa vám zobrazia všetky inzeráty ohľadom predaja a kúpy týchto nehnuteľností.
Na konci stránky nájdete formulár pre vloženie vášho inzerátu.

+ Pridať inzerát do sekcie Chaty, chalupy

Vyberte si kraj:

Bratislavský kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec).

Banskobystrický kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom).

Košický kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Košice, Košice-okolie, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišká Nová Ves, Trebišov).

Nitriansky kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Nitra, Komárno, Levice,Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce).

Prešovský kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Prešov, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou).

Trenčiansky kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto, nad Váhom, Partizánske, Prievidza, Považská Bystrica, Púchov).

Trnavský kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica).

Žilinský kraj – chalupy a chaty. Predaj chát a chalúp v okresoch (Žilina, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín).