+ Pridať inzerát do tejto sekcie

Chaty v okrese Žarnovica

Inzercia typu “Kúpim chatu (chalupu)/Predám chatu (chalupu)…” z okresu Žarnovica (ZC). Na predaj resp. prenájom ponúkané rôzne rekreačné objekty. Okrem chát aj vidiecke domy, záhrady, záhradné domčeky s pozemkom, …

Chalupy a chaty na predaj v okolí okresu Žarnovica: Banská Bystrica · Banská Štiavnica · Brezno · Detva · Krupina · Lučenec · Poltár · Rimavská Sobota · Veľký Krtíš · Revúca · Zvolen · Žiar nad Hronom · Nitra

Iné nehnuteľnosti: Pozemky v okrese ZC · Domy v okrese ZC

Hľadáte byt v Žarnovici? Pre inzeráty bytov na predaj kliknite tu, pre byty na prenájom a podnájom tu.

Chaty a chalupy na predaj a prenájom v Žarnovici a okolí

8 inzerátov v sekcii “Chaty v okrese Žarnovica”

 1. Prenajímam menšiu chatu v lokalite Hodruša Hámre časť Kopanice pre max 6 osôb. Cena 10 eur / osoba na noc. Kompletne vybavená kúpeľňa, wc, kuchynka – chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, sporák. V blízkosti chaty lyžiarske stredisko Salamander, Štiavnické jazerá, klzisko.
  Mobil: 0908 927 448
  e-mail : thonhauserovanikoleta@gmail.com

 2. Predám chatu v obci Píla, takmer na samote, vo veľmi peknom prostredí. Je to starší murovaný rodinný dom, využívaný ako chalupa, nová strecha – t.r., pivnica, podkrovné izby, na prízemí: obývačka s krbom, izba, kuchyňa so stavaným sporákom, WC a sprchový kút.
  Cena 30 000,00 eur.
  Tel. č. 0911 969 255
  e-mail: gagarin1@zoznam.sk

 3. Predam chalupu v Hodruši-Hámroch. Jedná sa o chalupu z banského domčeka v jednej z dolín Hodruše-Hámre. Na chalupe je nová škridľová červená strecha . Na prízemí je 1 izba a kuchyńa. Chalupa ma podkrovie.
  Ide o lukratívnu turistickú lokalitu v blízkosti Banskej Štiavnice a Hodrušského jazera a aj lyžiarskych vlekov a kúpaliska vo Vyhniach. Banská Štiavnica je vzdialená cca 8 km a Hodrušské jazero 5 km. Chalupa je v doline kde sú domy vykúpene na chalupy a sú tam ešte aj niektorí domorodci. Jedna sa o lokalitu kde je dostatok súkromia , ale nejedna sa zase o rizikovú samotu. K chalupe patrí záhrada pred chalupou cca 15×10 m a za chalupou je veľká záhrada neobrábaná situovaná do kopca, vhodná na stromčeky. 21700€. Dohoda na cene mozna.kontakt: 0917104624, mail: lsalat@chello.sk

 4. Ponúkame na predaj zachovalú chalupu v malebnej obci Hodruša-Hámre. Chalupa má 2 rozľahlé izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu. Kúrenie plynovými gamatkami a súčasne sú v izbách keramické pece, napojenie na dom plyn, voda, elektrina, žumpa. K chalupe prislúcha pozemok 529 m2, za ktorým preteká potok, čo dodáva tomuto miestu romantickú atmosféru.
  Obec Hodruša Hámre je známa lyžiarskym strediskom a hodrušskými jazerami. V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Vyhne, rovnako sú krásy okolitej prírody vyhľadávaným miesto na prechádzky a turistiku. Cena 33 000 €.

  Kontakt: Ľubomír Sapák
  tel. 0903 680 561
  lsapak@goldenhouse.sk

  www.goldenhouse.sk

 5. Predám rodinný dom vhodný na chatu. Vhodný na rekonštrukciu. Na prízemí domu sa nachádza kúpeľňa+wc, 1 menšia izba, 3 väčšie izby a kuchyňa. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby, povala. Foto na požiadanie pošlem emailom.
  Dom sa nachádza 18 km od Žarnovice. Veľmi pekné prostredie. RK prosím nevolať len s konkrétnym klientom. Cena dohodou
  tel. 0902 536 919
  chalupavp@zoznam.sk

 6. Predam pozemok s rozlohou 538m2, kde sa nachadza rodinný dom vhodný na chalupu. V dome je zavedený vodovod, plyn a elektrický prúd. Pozemok sa nachcadzaju v objekte chranenom uzamknutou ohradou.
  Mesto Žarnovica je ľahko dostupné z rýchlostnej cesty, nachádza sa v prekrásnej prírode štiavnických vrchov. V blízkosti je možnosť letných a zimných aktivít – jazerá, cykloturistika, turistika, ski centrum, novovybudovana korculiarska draha.
  Cena dohodou.
  V pripade zaujmu kontaktujte cisla 0905525944, 0907582833, 0908966518.

 7. hladam chatu alebo chalupu pod horou voda,eletrika dobra pristupova cesta do20.000eur ďakujem

Nachádzate sa v sekcii “Chaty v okrese Žarnovica”

Hľadáte, alebo ponúkate dom, chatu, alebo pozemok na predaj?
Vložte svoj inzerát do tejto sekcie

Znenie inzerátu:
Nezabudnite v inzeráte uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt.

Titulok inzerátu, napr.: Predám rodinný dom ...

E-mail (povinné). Nezobrazí sa v inzeráte!