Chaty v okrese Žarnovica

+ Pridať inzerát do tejto sekcie

Inzercia typu “Kúpim chatu (chalupu)/Predám chatu (chalupu)…” z okresu Žarnovica (ZC). Na predaj resp. prenájom ponúkané rôzne rekreačné objekty. Okrem chát aj vidiecke domy, záhrady, záhradné domčeky s pozemkom, …

Chalupy a chaty na predaj v okolí okresu Žarnovica: Banská Bystrica · Banská Štiavnica · Brezno · Detva · Krupina · Lučenec · Poltár · Rimavská Sobota · Veľký Krtíš · Revúca · Zvolen · Žiar nad Hronom · Nitra

Iné nehnuteľnosti: Pozemky v okrese ZC · Domy v okrese ZC

Hľadáte byt v Žarnovici? Pre inzeráty bytov na predaj kliknite tu, pre byty na prenájom a podnájom tu.

Chaty a chalupy na predaj a prenájom v Žarnovici a okolí

Počet inzerátov v tejto sekcii: 8

 1. Prenájom chaty

  Prenajímam menšiu chatu v lokalite Hodruša Hámre časť Kopanice pre max 6 osôb. Cena 10 eur / osoba na noc. Kompletne vybavená kúpeľňa, wc, kuchynka - chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, sporák. V blízkosti chaty lyžiarske stredisko Salamander, Štiavnické jazerá, klzisko.
  Mobil: 0908 927 448
  e-mail : thonhauserovanikoleta@gmail.com

 2. Predám chatu

  Predám chatu v obci Píla, takmer na samote, vo veľmi peknom prostredí. Je to starší murovaný rodinný dom, využívaný ako chalupa, nová strecha - t.r., pivnica, podkrovné izby, na prízemí: obývačka s krbom, izba, kuchyňa so stavaným sporákom, WC a sprchový kút.
  Cena 30 000,00 eur.
  Tel. č. 0911 969 255
  e-mail: gagarin1@zoznam.sk

 3. Predam dom

  Predam chalupu v Hodruši-Hámroch. Jedná sa o chalupu z banského domčeka v jednej z dolín Hodruše-Hámre. Na chalupe je nová škridľová červená strecha . Na prízemí je 1 izba a kuchyńa. Chalupa ma podkrovie.
  Ide o lukratívnu turistickú lokalitu v blízkosti Banskej Štiavnice a Hodrušského jazera a aj lyžiarskych vlekov a kúpaliska vo Vyhniach. Banská Štiavnica je vzdialená cca 8 km a Hodrušské jazero 5 km. Chalupa je v doline kde sú domy vykúpene na chalupy a sú tam ešte aj niektorí domorodci. Jedna sa o lokalitu kde je dostatok súkromia , ale nejedna sa zase o rizikovú samotu. K chalupe patrí záhrada pred chalupou cca 15×10 m a za chalupou je veľká záhrada neobrábaná situovaná do kopca, vhodná na stromčeky. 21700€. Dohoda na cene mozna.kontakt: 0917104624, mail: lsalat@chello.sk

 4. Chalupa pri potoku, Hodruša-Hámre

  Ponúkame na predaj zachovalú chalupu v malebnej obci Hodruša-Hámre. Chalupa má 2 rozľahlé izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu. Kúrenie plynovými gamatkami a súčasne sú v izbách keramické pece, napojenie na dom plyn, voda, elektrina, žumpa. K chalupe prislúcha pozemok 529 m2, za ktorým preteká potok, čo dodáva tomuto miestu romantickú atmosféru.
  Obec Hodruša Hámre je známa lyžiarskym strediskom a hodrušskými jazerami. V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Vyhne, rovnako sú krásy okolitej prírody vyhľadávaným miesto na prechádzky a turistiku. Cena 33 000 €.

  Kontakt: Ľubomír Sapák
  tel. 0903 680 561
  lsapak@goldenhouse.sk

  www.goldenhouse.sk

 5. Predám rd vhodný na chatu

  Predám rodinný dom vhodný na chatu. Vhodný na rekonštrukciu. Na prízemí domu sa nachádza kúpeľňa+wc, 1 menšia izba, 3 väčšie izby a kuchyňa. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby, povala. Foto na požiadanie pošlem emailom.
  Dom sa nachádza 18 km od Žarnovice. Veľmi pekné prostredie. RK prosím nevolať len s konkrétnym klientom. Cena dohodou
  tel. 0902 536 919
  chalupavp@zoznam.sk

 6. Kúpim chalupu

  kúpim chatu,alebo chalupa

 7. Predam dom s pozemkom

  Predam pozemok s rozlohou 538m2, kde sa nachadza rodinný dom vhodný na chalupu. V dome je zavedený vodovod, plyn a elektrický prúd. Pozemok sa nachcadzaju v objekte chranenom uzamknutou ohradou.
  Mesto Žarnovica je ľahko dostupné z rýchlostnej cesty, nachádza sa v prekrásnej prírode štiavnických vrchov. V blízkosti je možnosť letných a zimných aktivít - jazerá, cykloturistika, turistika, ski centrum, novovybudovana korculiarska draha.
  Cena dohodou.
  V pripade zaujmu kontaktujte cisla 0905525944, 0907582833, 0908966518.

 8. hladam chatu alebo chalupu

  hladam chatu alebo chalupu pod horou voda,eletrika dobra pristupova cesta do20.000eur ďakujem

Hľadáte, alebo ponúkate dom, chatu, alebo pozemok na predaj?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Chaty v okrese Žarnovica”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite v inzeráte uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt.