Domy Nitra - predaj

+ Pridať inzerát do tejto sekcie

Inzercia rodinných domov na predaj v Nitre. Domy v mestách Nitra a Vráble a v obciach okresu (NR).

Rodinné domy na predaj v okolí okresu Nitra: Komárno · Levice · Nové Zámky · Šaľa · Topoľčany · Zlaté Moravce · Bratislava · Pezinok · Senec · Malacky

Ďalšie nehnuteľnosti: Pozemky v okrese NR · Chaty, chalupy v okrese NR

Hľadáte Byt v Nitre? Pre inzeráty bytov na predaj kliknite tu, pre byty na prenájom a podnájom tu. Nové byty v Nitre nájdete na tejto stránke.

Rodinné domy na predaj v Nitre a okolí

Počet inzerátov v tejto sekcii: 542

 1. 3-izbový rodinný dom na predaj, Mlynárce, aj na podnikanie

  Ponúkame na predaj starší 3 – izbový rodinný dom v mestskej časti Mlynárce. Výmera pozemku je cca 300 m2, výmera obytnej plochy 88 m2.
  Dispozičné riešenie: 3 izby, WC, kúpeľňa, kuchyňa, špajza, na poschodí je manzardka.
  Dom je postavený z pálenej tehly, prístavba je z nepálenej tehly.
  Všetky IS na pozemku: kanalizácia, voda, elektrina, plyn, vlastná studňa.
  Nutná rekonštrukcia.
  Vzhľadom na výhodnú polohu je nehnuteľnosť vhodná aj na podnikanie.
  tel. 0910568872
  cena: 60000 EUR

 2. Na predaj dva rodinné domy vo Výčapoch - Opatovciach

  Ponúkame na predaj dva 2-izbové rodinné domy v jednom dvore v obci Výčapy - Opatovce, cca 12 km od Nitry. Domy sú postavené z tehly, pozemok s výmerou 1783 m2, šírka 12,3 m. Dispozičné riešenie: prízemie - kuchyňa, špajza, priestranná chodba, 1 izba, schodisko, na poschodí 2 izba. Potrebné vytvoriť kúpeľňu a WC. Druhý dom: vstupná chodba, 1 priestranná izba, schodisko, na poschodí 2 izba, tento dom je podpivničený. V domoch je zavedený plyn a elektrina, obecná voda v dosahu, vlastná studňa. Kúrenie plynom - gamatky. Na dvore je postavená letná kuchyňa s ďalším skladom. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy, vinič. V obci je dobrá občianska vybavenosť - lekári, obchod, pošta, škola, škôlka… Potrebné vidieť! Cena domu je 44.900 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 3. Rodinný dom na predaj, 85 m2, Beša, okr. Levice

  Predáme 3-izbový rodinný dom v obci Beša, okr. Levice, vzdialenej od Levíc cca 20 km, od Vrábľov 15 km. Dom bol postavený v roku 1968 z tehly a kvádrov. Výmera obytnej plochy je 85 m2, pozemok s rozlohou 1897 m2. V dome je zavedená elektrina, plyn, obecná voda, vykurovanie zabezpečené plynovými gamatkami. Strecha sedlová so škridlou, dobrý stav. Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, 3 izby, v zadnej časti domu sa nachádza hospodárska časť. Dom si vyžaduje rekonštrukciu, je vhodný aj na chalupu. Cena domu je 22.500 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 4. 4-izbový rodinný dom na predaj, Chrenová, radová zástavba

  Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Chrenovej. Bližšie informácie na tel. č. 0910 568 872. Cena: 235000 EUR

 5. Predám RD vo Veľkej Mani

  Predáme starší kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Veľká Maňa.Dom sa nachádza na 14á rovnom pozemku bez stromov, má tri izby,kúpelňu,kuchyňu,miestnosť so vstavaným šatníkom. Možnosť prístavby - predpríprava kúrenia a eletroinštalácie už je. Na pozemku je postavená aj malá budova (letná kuchyňa) a vŕtaná studňa. Nové ústredné kúrenie (plynové), plastové okná a dvere, nové podlahy, nová kúpelňa a wc, nová kuchyňa a kuch.linka, obložkové zárubne a dvere, znížené stropy zo sadrokartónu (bodové osvetlenie), nové omietky a stierky, nová elektroinštalácia, zateplená fasáda - čiastočne obložená belgickou tehlou,zámková dlažba. Náklady na bývanie (plyn el.) 110€/mesiac. cena domu je 47500€

 6. Rodinný dom na predaj, 166 m2, Bešeňov, okr. Nové Zámky

  Predáme 3 izbový rodinný dom v obci Bešenov, okr. Nové Zámky. Dispozične dom pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s jedálňou, kúpeľne, špajze a 3 izieb. Celková výmera obytnej časti je 166 m2, dom je postavený na veľkom pozemku o rozlohe 21 á. Za domom sa nachádza kotolňa a sklad. Okná sú pôvodné drevené a podlahy v obytných miestnostiach laminátové parkety. Kúrenie je ústredné plynové. Výborná cena, doporučujem! Cena domu je 31.000 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 7. Rodinný dom na predaj, 121 m2, Komjatice

  Predáme starší 4-izbový rodinný dom v obci Komjatice, vzdialenej od Nitry cca 19 km, od Nových Zámkov cca 20 km. Výmera obytnej časti je 121 m2, je postavený na pozemku s výmerou 1635 m2. Materiál stavby pálená tehla, strecha sedlová - škridľa, okná drevené, podlaha z betónu, v obývacej izbe krbová vložka. Kúpeľňa a WC v dome nie sú. Zavedená obecná voda a elektrina, plynová prípojka pri dome. Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje rekonštrukciu, prípadne využitie pozemku na stavbu rodinného domu. Nachádza sa v tichej ulici, mimo hlavného ťahu. V obci výborná občianska vybavenosť. Dohoda istá! Cena domu je 30.000 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 8. 4-izbový rodinný dom, 106,5 m2, Jelenec, holostavba

  Ponúkame na predaj holostavbu rodinného domu v obci Jelenec, vzdialenej od Nitry 14 km. Výmera domu je 106,5 m2, výmera pozemku 583 m2. Základy stavby zhotovené z betónových tvárnic, dom z porfixu postavený podľa projektu Euroline Bungalov 1071, dokončený v roku 2012. Na dome sú hotové obvodové múry, vnútorné priečky, strecha vrátane bleskozvodu a okapové žľaby, vyvložkovaný komín, hydroizolácia podlahy. Predpripravené odtoky vody a odpadu. Zastrešenie betónovou škridlou zn. Mediterran. Dom má 3 nepriechodné izby, vstupnú chodbu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Obývačka s krbom a vstupom na terasu, jedáleň a kuchyňa s rohovou komorou na potraviny, tvoria spoločný otvorený priestor. Inžinierske siete pri pozemku, kanalizácia vo výstavbe.
  Cena: 66 000 €
  tel. č. 0918 673 596
  e-mail: patrikmicik@bigreality.sk

 9. úver ponuka

  Súkromné ​​financovanie Apply Now (úver na 3%)

  Chcete požiadať o úver s nízkou úrokovou sadzbou už od 3%
  na rok alebo na mesačnej báze. Môžete požiadať o pôžičku až
  5,000,000 EUR a čo najnižšiu 5.000 EUR.

  Môžete sa uplatňuje na obdobie nasledujúcich úverových programov

  * Osobné úver
  * Obchodné úvery
  * Majetok pre začatie podnikania úver
  * Auto úvery
  Real estate Úvery

  Ak chcete použiť, napíšte nám na moje osobné e-mail a budete mať všetky
  informácie, ktoré potrebujete získať úver schválený.
  Kontaktná osoba: John Thomas
  E-mail: alliancefinanceltd2@gmail.com

 10. 5-izbový rodinný dom na predaj, Sľažany, dohoda istá!

  Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Sľažany, vzdialenej 7 km od Zlatých Moraviec, 20km od NR, s veľkým pozemkom - 5341 m2 (možnosť rozparcelovať na stavebné pozemky,za pozemkom je asfaltová prístupová cesta). Obytná plocha domu je 137 m2, dolné podlažie - vstupná chodba, hala so schodiskom, dve izby, kuchyňa, špajza. Na hornom podlaží je vstupná hala, tri izby, sociálne zariadenie, balkón s terasou, na ktorú sa vchádza tromi východmi. Terasa je odizolovaná, bez povrchovej úpravy. Vedľa hlavného vchodu je vchod do letnej kuchyne a podpivničenej kotolne. V dome sú dva komíny, s možnosťou vybudovania krbu, ústredné plynové kúrenie, voda zo studne (možnosť napojiť sa na verejný vodovod), septik a taktiež je možné napojiť dom na kanalizáciu. Okná sú drevené, podlaha - PVC, dlažba. Na pozemku sú dve garáže, jedna je podpivničená druhá s montážnou jamou, hospodárska budova. Za domom je záhrada s ovocným sadom, pozemok je rovinatý. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, materská aj základná škola, potraviny, obchod s rozličným tovarom, stavebniny, bar, cukráreň, pohostinstvá, tenisové kurty, futbalové ihrisko a vo výstavbe wellness centrum. Cena domu je 55.000 EUR. Dohoda istá! Tel.č. 0911 949 996.

Hľadáte, alebo ponúkate dom, chatu, alebo pozemok na predaj?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Domy Nitra - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite v inzeráte uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt.