+ Pridať inzerát do tejto sekcie

Domy Nitra – predaj

Inzercia rodinných domov na predaj v Nitre. Domy v mestách Nitra a Vráble a v obciach okresu (NR).

Rodinné domy na predaj v okolí okresu Nitra: Komárno · Levice · Nové Zámky · Šaľa · Topoľčany · Zlaté Moravce · Bratislava · Pezinok · Senec · Malacky

Ďalšie nehnuteľnosti: Pozemky v okrese NR · Chaty, chalupy v okrese NR

Hľadáte Byt v Nitre? Pre inzeráty bytov na predaj kliknite tu, pre byty na prenájom a podnájom tu. Nové byty v Nitre nájdete na tejto stránke.

Rodinné domy na predaj v Nitre a okolí

599 inzerátov v sekcii “Domy Nitra – predaj”

 1. Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu – bungalovu v obci Veľký Lapáš, vzdialenej od Nitry cca 5 km. Bungalov sa predáva v prevedení holodom, s možnosťou dokončenia podľa požiadavky klienta, momentálne je vo výstavbe. Zastavaná plocha domu je 162 m2, úžitková plocha 117 m2, pozemok s výmerou 878 m2, charakter rovina. IS – voda, plyn, elektrina. Cena je 78.000 EUR.

  Popis prác:
  —————————————————
  Dodanie projektovej dokumentácie + osadenie stavby na pozemok
  Vytýčenie stavby geodetom
  Výkop základových pásov
  Začistenie základových pásov
  Navozenie kameniva do základových pásov
  Uloženie zemniaceho pásu
  Navozenie zeminy pod zákl. dosku
  Navozenie kameniva pod zákl. dosku
  Betonáž základových pásov – betón B -15
  DT 380 mm – uloženie + betonáž B -15
  Uloženie ležatej kanalizácie pod základovú dosku – potrubie 125 mm
  Debnenie zákl. dosky
  Betonáž základovej dosky – betón B-20
  Izolácia proti vode pod obvodové murivo
  Obvodové murivo wienerberger 380 mm
  Nosné priečky 250 mm
  Priečky 115 mm
  Piesok na murovanie
  Preklady nad okná a dvere
  Veniec- debnenie, armovanie, betonáž B-20
  Strop drevený na povalovej časti
  Krov + krytina Mediterán
  Odkvapový systém
  Komín Quatro 200 mm na krb
  Lešenie
  Doprava materiálov
  Prenos materiálov
  Vyčistenie stavby a staveniska
  Dosky na šalovanie
  Spotrebný materiál

  Popis prác pri vyhotovení na kľúč:
  —————————————————
  Vonkajšie podbitie OSB doska + omietka
  Plastové okná izolačné trojsklo biele
  Zateplenie polystyrénom 8 mm
  Fasádna omietka Ceresit akrylátová 2 mm ryhovaná, farebnosť sa dá zvoliť
  Sokel – marmolit
  Vnútorné omietky
  Izolácia proti vode –
  Izolácia tepelná 5 cm polystyrén podlahový
  Kari sieť do poteru 15×15 – 5 mm
  Poterový betón 0 – 4
  Sadrokartónový strop
  Izolácia stropu Isover 180 mm
  Izolácia pod sadrokartón na konštrukciu – Isover 60 mm
  Kúrenie podlahové + rozdeľovač na kúrenie + radiátor rebríkový do kúpeľne 140/60
  Kotol Buderus + 120 l zásobník, kondenzačný
  Komín na kotol dvoj plášťový
  Hromozvod
  Elektrické rozvody – hrubá montáž
  Vývody vodovodné vyvedené zo steny
  Vývody kanalizačné vyvedené zo steny + 2ks Geberit
  Vývod plynový na kotol + sporák
  Tel.č. 0911 949 996

 2. Súrne predáme 5 izbový rodinný dom v Kalnej nad Hronom, okr. Levice. Výmera obytnej časti je 160 m2, pozemok 12 á. Dom je postavený z tehly a kvádrov. V izbách sú na podlahe uložené drevené parkety, v kuchyni plávajúca podlaha, na chodbách dlažba, okná pôvodné drevené. Dom je napojený na obecnú vodu, kanalizáciu, elektrinu, vykurovanie zabezpečené novým kotlom na pevné palivo. Dispozičné riešenie: 1.poschodie – 3 izby, kúpeľňa a šatník, prízemie – obývacia izba prepojená s kuchyňou a 1 izba, v suteréne kotolňa. Cena dohodou. Tel.č. 0911 949 996.

 3. Súrne predáme 6 izbový rodinný dom v Kalnej nad Hronom, okr. Levice. Dom bol postavený v roku 1980 z tehly a kvádrov. Výmera obytnej časti domu je 250 m2, nachádza sa na 3,24 á pozemku, časť záhrady – 4á sa dá odkúpiť. V dome je nová kuchynská linka, plávajúce podlahy, okná pôvodné drevené, v dobrom stave. Kúrenie je zabezpečené novým plynovým kotlom, v dome je 2 x krb, napojený na obecnú vodu, kanalizáciu, elektrinu a plyn. K dispozícii je garáž, dielňa, práčovňa a skladové priestory v suteréne domu. Kúpou voľný. Pri rýchlom jednaní dohoda o cene istá. Cena dohodou.
  Tel.č. 0911 949 996.

 4. Ponúkame na predaj novostavbu bungalovu v obci Zbehy, vzdialenej od Nitry cca 8 km. Dom bol postavený v roku 2008, montovaný typ bungalovu. Výmera obytnej plochy je 108 m2, rovinatý pozemok o rozlohe 820 m2. Strecha sedlová, materiál škridla, na chodníkoch uložená zámková dlažba, okolie domu upravené. Dom je napojený na kamerový systém. K dispozícii je terasa – 54 m2, záhradný domček o veľkosti 12 m2, ktorý je podpivničený. Dom je napojený na plyn, elektrickú energiu, obecnú vodu, vlastnú studňu a septik. Kúrenie v kombinácii plynový kotol – radiátory a podlahové vykurovanie. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 3 samostatné izby, obývačka spojená s kuchyňou, špajza, dve kúpeľne – sprchový kút a vaňa. Doporučujem, veľmi pekný, moderne riešený dom. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná! Tel.č. 0911 949 996.

 5. Predáme 2-izbový rodinný dom v obci Veľký Lapáš, vzdialenej od Nitry cca 8 km. Dom bol postavený v roku 1960 v kombinácii pálená tehla, kváder na pozemku s výmerou 670 m2. Dom je v pôvodnom, zachovalom stave, vymenené 2 plastové okná, ostatné drevené, v kuchyni, na chodbe, v kúpeľňi a WC dlažba, v izbách drevená podlaha. Strecha sedlová, krytina škridla. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 2 priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, v suteréne technická miestnosť, skladové priestory, letná kuchyňa. Na pozemku sa nachádza garáž s dielňou a hospodárske budovy. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, vlastnú studňu, žumpu, prípojka na obecnú vodu v dosahu pred domom. Doporučujem vzhľadom na výbornú cenu a stav domu ! Cena domu je 55.000 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 6. Na predaj rodinný dom, 200 m2, Hruboňovo, okr. Nitra - výborná cena ! píše:

  Ponúkame na predaj 6-izbový priestranný rodinný dom v obci Hruboňovo, časť Výčapky, vzdialenej od Nitry 17 km. Dom bol postavený v roku 1974 z pálenej tehly. Výmera obytnej plochy domu je 200 m2, rovinatý pozemok s výmerou 1888 m2. Dispozičné riešenie: na prízemí sa nachádza obývačka s krbovými kachlami, hosťovská izba, kuchyňa, z ktorej je výstup na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, špajza, poschodie – 4 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou, výstup na zastrešenú terasu, v suteréne garáž pre dve autá, skladové a pivničné priestory. Na pozemku je k dispozícii pivnica na zeleninu, záhradný domček, bazén a pieskovisko. V dome boli v rámci rekonštrukcie vymenené plastové okná a vchodové dvere, nové interiérové dvere, stierky, plávajúce podlahy, nové kúrenie – medené trubky, kotol, radiátory s termostatom. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecnú vodu a kanalizáciu. Vhodný aj na dvojgeneračné bývanie, prípadne podnikanie. Doporučujem vzdhľadom na výborný stav domu a cenu ! Cena domu je 68.000 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 7. Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Stračej ulici v Nitre. Výmera obytnej plochy je 100 m2, dom je postavený na pozemku s rozholou 10 á. Prístupová cesta asfaltová. Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie, kúrenie zabezpečené plynovým kotlom. Okná drevené, podlaha v kombinácii plávajúca a dlažba, nová kuchynská linka. Dispozičné riešenie: na prízemí vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, 1 izba, kuchyňa so špajzou, na vyvýšenom pódiu obývačka s keramickou pecou, výstup na terasu. Schodisko v otvorenom átriu, na poschodí 2 izby, kúpeľňa s WC. Veľmi pekný, atypický dom, ktorý osloví klienta hľadajúceho kľudné bývanie. Doporučujem vidieť! Cena domu je 186.500 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 8. Predáme 3+1 rodinný dom v obci Bardoňovo, okr. Nové Zámky, neďaleko termálneho kúpaliska v Podhájskej. Výmera domu je 120 m2, nachádza sa na 7,5 á pozemku. Dom je v pôvodnom, udržiavanom stave, čo umožňuje jeho rekonštrukciu podľa vlastných požiadaviek. Vedľa domu sa nachádza ďalšia stavba, v ktorej je 1 veľká izba, kúpeľňa a WC, táto stavba je podpivničená. K dispozícii je garáž s jamou. V obci Bardoňovo je plánovaná výstavba termálneho kúpaliska. Cena domu je 42.000 EUR. Tel.č. 0911 949 996.

 9. Predáme 4 – izbový rodinný dom – bungalov v obci Cabaj – Čápor časť Pereš. Ide o hrubú stavbu. Výmera pozemku je 698 m2, zastavaná plocha je 95 m2. Pred domom sa na hranici pozemku nachádza plynová prípojka, elektrina a voda sú v dosahu. Strecha je z betónovej škridle, použitý stavebný materiál je PORFIX. K novostavbe patri podiel na súkromnej prístupovej ceste.
  Pekná a tichá lokalita.
  tel. 0910 568 872
  cena: 61000 EUR

 10. Predáme rodinný dom, ktorého súčasťou sú nebytové priestory vhodné na podnikanie resp. aj bývanie. Dom sa nachádza na Novozámockej ulici v Nitre, výmera pozemku je 800 m2, výmera obytnej časti je 260 m2 (prízemie + poschodie). K domu patria 2 veľké garáže o výmere 100 m2. Dom je podpivničený. Na prízemí RD sa nachádzajú nebytové priestory o výmere 130 m2, vhodné na podnikanie, kancelárie, obchod prípadne dajú sa prerobiť na obytnú časť. Súčasťou prízemia je WC a sprchový kút. Na poschodí RD sa nachádzajú dva 3 – izbové byty, jeden z nich je s terasou. Ku každému bytu patrí samostatne kuchyňa, hala, šatník, špajza, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom + samostatné WC. V celom dome je dlažba, podlahové kúrenie, plastové okná. Oba byty sú zariadené nábytkom a spotrebičmi. Rodinný dom je zateplený, materiál stavby je YPOR, steny sú zo sadrokartónu, strecha je šindlová. Na pozemku je i samostatne stojaci objekt o rozlohe 90 m2, ktorý je možný využiť taktiež na podnikateľské účely prípadne prerobiť na obytný priestor, jeho súčasťou je kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Vo dvore je možné parkovanie pre 8 áut. Na pozemku sa nachádza veľmi pekná záhrada s okrasnými drevinami, s jazierkom a altánkom.
  V prípade vážneho záujmu je dohoda možná!
  tel. 0910 568 872
  cena: 355000 EUR

Nachádzate sa v sekcii “Domy Nitra – predaj”

Hľadáte, alebo ponúkate dom, chatu, alebo pozemok na predaj?
Vložte svoj inzerát do tejto sekcie

Titulok inzerátu, napr.: Predám rodinný dom ...

E-mail (povinné). Nezobrazí sa v inzeráte!

Znenie inzerátu:
Nezabudnite v inzeráte uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt.