+ Pridať inzerát do tejto sekcie

Pozemky Čadca

Inzeráty s pozemkami na predaj v Čadci, mestách Krásno nad Kysucou, Turzovka a katastroch obcí Čadčianskeho okresu (CA). Ponuka nehnuteľností na predaj a prenájom – pozemky Kysuce.

Pozemky na predaj v okolí okresu Čadca: Žilina · Bytča · Dolný Kubín · Kysucké Nové Mesto · Liptovský Mikuláš · Martin · Námestovo · Ružomberok · Turčianske Teplice · Tvrdošín · Trenčín

Iné nehnuteľnosti: Domy v okrese CA · Chaty, chalupy v okrese CA

Hľadáte byt v Čadci? Pre inzeráty bytov na predaj kliknite tu, pre byty na prenájom a podnájom tu.

Pozemky na predaj v Čadci (na Kysuciach)

3 inzerátov v sekcii “Pozemky Čadca”

  1. Predám pekný, slnečný pozemok, takmer rovina v Čadci – Milošová, 3 km od centra. Všetky IS (voda, plyn, elektrika, kanalizácia) pri pozemku. Výmera pozemku 801 m2. Cena 30 eur/m2. Kontakt 0903 231 673.

  2. Krásny celodenne slnečný,rovinatý pozemok v obci Radoľa, vo veľmi peknom medzihorskom prostredí, bokom od hlavnej cesty. Pozemok má rozlohu 3950m2, 30x115m. Možnosť 4 parciel už aj s geometrickým plánom. Elektrika je priamo na pozemku, voda je riešená studňou – pitná voda s rozbormi vody – veľký zdroj. Pozemok má dobrú prístupovú cestu. V blízkosti pozemku lyžiarský vlek Ostrie a vleky vo Vadičove.

    Cena:28,50€/m2 (859Sk/m2) + dohoda
    ň0910 637 856

  3. Predám 4 stavebné pozemky s vlastnou pristupovou cestou na najkrajšom mieste na Kysuciach v Bystrickej doline (každý má cca 1300m2). Jedinečné miesto a panoráma, 100% rovina, blizko potok, hlavná cesta, kľud, fantastická poloha. Pre najnáročnejších. 0911393394

Nachádzate sa v sekcii “Pozemky Čadca”

Hľadáte, alebo ponúkate dom, chatu, alebo pozemok na predaj?
Vložte svoj inzerát do tejto sekcie

Znenie inzerátu:
Nezabudnite v inzeráte uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt.

Titulok inzerátu, napr.: Predám rodinný dom ...

E-mail (povinné). Nezobrazí sa v inzeráte!